fbpx
Potrzebujesz pomocy? Zadzwoń! +48 576 142 509 Sklep online Twój koszyk

Strona główna » Opinie

Marta, 30 lat

Kosmetyki Delpos kupiłam mojemu mężowi, gdy zauważyłam, że wypada mu coraz więcej włosów. Czuł się z tego powodu bardzo skrępowany i wiedziałam, że sam z siebie nie zacznie szukać rozwiązania. Jednak z prezentu się ucieszył i zaczął sumiennie stosować wszystkie trzy preparaty. Minęły trzy miesiące i widać wyraźną różnicę. Mężowi włosy już prawie nie wypadają i są bardziej puszyste. I co najważniejsze, odzyskał pewność siebie.

Basia, 45 lat

Bardzo skuteczne, a przy tym naturalne produkty na wypadanie włosów. Kiedyś miałam dosyć gęste włosy, ale z biegiem lat mocno się przerzedziły. Próbowałam różnych środków, także tych na receptę. Niestety mam wrażliwą skórę głowy i wielu z nich nie mogłam stosować. Inaczej jest z kosmetykami Delpos – są bardzo łagodne dla skalpu, wręcz przynoszą ulgę. A włosy z tygodnia na tydzień są coraz mocniejsze i odzyskują swoją objętość.

Sylwia, 25 lat

Skuteczne kosmetyki do włosów. Pomogły mi nie tylko na wypadanie, ale też zbyt szybkie przetłuszczanie się włosów. Fantastycznie koją skórę głowy. Szampon i wcierka są w tej kwestii rewelacyjne, w końcu nic nie swędzi i nie piecze. Do tego włosy faktycznie przestały wypadać.

Piotr, 27 lat

Zdecydowałem się na preparaty Delpos po tym, jak zauważyłem, że tracę coraz więcej włosów. Nie chciałem, żeby to skończyło się łysieniem w tak młodym wieku. Na szczęście kosmetyki Delpos są proste w użyciu i przyjemnie, ziołowo pachną. Ich stosowanie szybko weszło mi w nawyk. Włosy już nie wypadają i mam ich więcej.

Jola, 35 lat

Bardzo dobry zestaw kosmetyków. Z początku byłam sceptycznie nastawiona, nie do końca wierzyłam, że naturalne kosmetyki mogą zdziałać tyle dobrego. A tymczasem po miesiącu stosowania było już widać znaczną różnicę. Mniej włosów wypadało, a do tego stały się grubsze, bardziej lśniące. Przestałam też mieć kłopoty z ich rozczesywaniem.

Informacje o wysyłce: Zamów teraz, a paczkę wyślemy w ciągu 24 godzin (w dni robocze) 😊